| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Cat Eye |
| Material: | Acetate |
| Lens Colour: | Grey Gradient |
| Lens Width: | 52mm |
| Lens Height: | 40mm |
| Bridge Size: | 24mm |
| Temple Length: | 145mm |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Cat Eye |
| Material: | Acetate |
| Lens Colour: | Grey Gradient |
| Lens Width: | 52mm |
| Lens Height: | 40mm |
| Bridge Size: | 24mm |
| Temple Length: | 145mm |